2015 Şirket Motivasyon Yemeği

2015 Şirket Motivasyon Yemeği


Her yıl geleneksel olarak düzenlenen DOĞAÇLAR GRUP şirket yemeği bu yıl da 28 Mart Cumartesi gecesi Ankara Rixos Otel de gerçekleşti.Gecenin sunuculuğunu ünlü sima Özlem Yıldız üstlendi. Yaklaşık 200 seçkin davetlinin katılım gösterdiği gecede protokolde milletvekilleri, kurum başkanları, sanat ve iş dünyasından tanıdık simalar dikkatleri çekti. Van şehrimizin tanıtımı da İl kültür Turizm Müdürlükleri katkılarıyla yapılarak,şehrin yöresel halkoyunları gösterisi sergilendi.

Doğaçlar ailesi şirketler gruplarından DOĞUVAN İNŞ. TURZ. LTD. ŞTİ. nin şu an devam etmekte olan ve gerçekleştirilmesi düşünülen yeni projeleri, turizm sektöründe faaliyet gösteren ve 4 ay önce Ankara şubesinin açılışı yapılan BUTTERFLY TRAVEL seyahat acentasının lansmanı gecenin önemli konuları arasında yer aldı. Gece de konuşma yapan şirket yönetim kurulu başkanı SN. İsmet Doğaç ve şirket genel koordinatörü Şebnem M. Doğaç;planlanan ve devam eden projelerini,yatırım faaliyetlerini ve bu gecenin neden düzenlendiğine ilişkin notlar vererek cümlesini şu sözlerle tamamladı.

“Biz büyük bir aileyiz. Ve bu aile çatısı altında yolumuza doğru ve emin adımlarla ilerliyoruz. Gecede bizleri yalnız bırakmayarak heyecanımızı ve sevincimizi paylaşan tüm konuklarımıza teşekkürlerimizi sunmak isteriz.” dedi.

Gecenin en dikkat çeken noktalarından biri ise katılım gösteren konukların iş hayatından biraz olsun sıyrılarak stres atmalarını isteyen şirketin yapmış olduğu Ziynet SALİ konseri oldu. Yaklaşık 2,5 saat sahnede kalan SALİ güzelliği ve etkileyici sesiyle davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

(Bknz.Olay Medya Nisan 2015/sayı 99/sayfa 178-181)MTN_0019_1

MTN_00101

DSC_21061