HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Uzun yıllardan bu yana sektörde hizmet veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve güven ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.
Sektörde birçok firma arasından sıyrılarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yoluna emin adımlar ile devam etmektedir. Kaliteyi ve güvenilir hizmetin adresi olmayı kendine ilke edinen firmamız, müşterilerinin öneri ve istekleri sayesinde hizmet yelpazesini genişletmiştir. Butterfly Travel siz müşterilerine daha iyi, daha kaliteli ve daha ekonomik hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Gerek yurt içi gerek yurt dışı turlarda olsun müşterilerine çeşitli uçuş alternatifleri sunan firmamız gidilecek olan yer için uçak bileti, otel rezervasyonu ve araba kiralama hizmetleri de vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı tur organizasyonları, seminerler, fuarlara grup gezileri ve rehberlik hizmetleri sunmaktadır. Bunların yanısıra kültür turları, kış turizmi organizasyonlarını da değerli müşterilerine en iyi ve kaliteli şekilde sağlamaktadır.
Sektörümüzde en iyisi olmayı amaçlayarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmeti her zaman bir adım öne götürmeyi kendimize görev biliriz. Seyahat ile ilgili tüm sorularınızda ve rezervasyonlarınızda bizi arayabilir ,deneyimli personel kadromuzdan yardım alabilirsiniz.