İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI


Butterfly Travel , ekip çalışmasının sınırsız hizmetle buluştuğu, üst düzeyde müşteri memnuniyetini, kaliteli organizasyonlarla ve özverili çalışanları ile birlikte büyük bir aile sıcaklığında gerçekleştiren bir tur operatörüdür. Butterfly Travel ailesini her geçen gün büyüterek bu yapıyı sürekli ve güçlü kılmak ise insan kaynakları politikalarımızın ilk hedefi olarak belirlenmiştir.

ButterflyTravel’in kurumsal kültür anlayışı, tüm çalışanları tarafından ortaya konulan inanç ve değerlerden oluşur ve her çalışanımız bu kültüre sahip çıkar.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde rekabet koşulları, sosyo ekonomik gelişmeler ve çalışanlarımızın bireysel gelişimleri izlenerek eğitim programları yapılır. Hedef, eğitim eşliğinde davranış ve becerileri geliştirerek sektörel gelişime uyum sağlamaktır.

İş Olanakları

Butterfly  Travel, merkez ofis ve şube ofisler bünyesinde kariyer olanakları sunmaktadır.

Butterfly Travel’de çalışmayı hedefliyorsanız özgeçmişinizi İnsan Kaynakları Departmanına

Elektronik posta (info@doguvaninsaat.com , butterfly_thy@hotmail.com),

Ofislerimizde bulunan "iş başvuru formu",

Kariyer net de Yayınlanan İş İlanlarından yada  web sitemizdeki Online başvuru "Başvuru Formu" aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

Kariyer Gelişimi

Butterfly Travel tüm çalışanları kapsayan performans yönetim sistemi ile çalışanlarının bilgi, beceri ve davranışlarının geliştirilmesini, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve giderilmesini, geçmiş performanslarının değerlendirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini destekler. Amacımız, Şirketimiz Butterfly Travel'i geleceğe taşıyacak insan kaynağını oluşturmak için, çalışanların kişisel gelişimi ve kariyer gelişimlerini desteklemektir.

Eğitim ve Gelişim Oryantasyon Eğitimi

Butterfly Travel’da işe yeni başlayanlar oryantasyon eğitimine tabii tutulur. Bu eğitim, çalışanların şirket kurum kültürünü ve iş akışlarını yakından tanımalarına olanak sağlar.

 "Başvuru Formu"