Maldivler Turu

Maldivler Turu Hakkında Bilgiler:

TURK HAVA YOLLARI ile 5 GECE MALDIVES

Her Pazar - Carşamba - Cuma

 
 

1. Gun İstanbul- Maldivler

UCUŞUMUZ GECE SAAT 01:00 DA OLDUĞUNDAN

PAZAR UCUŞLARI İCİN CUMARTESİ`Yİ PAZAR`A BAĞLAYAN GECE

CARŞAMBA UCUŞLARI İCİN SALI`YI CARŞAMBA`YA BAĞLAYAN GECE

CUMA UCUŞLARI İCİN PERŞEMBE`Yİ CUMA`YA BAĞLAYAN GECE HAVALİMANINDA OLMAMIZ GEREKMEKTEDİR.
Ataturk Havalimanı, Turk Hava Yolları kontuarında ucuş saatinizden uc saat once 22:00 da bilet ve bagaj işlemlerini yaparak seyahatimize başlıyoruz.

 

2.Gun Maldivler

Bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Turk Hava yolları`nın TK 730 seferi ile 01:00`da Maldivler`e hareket. Yerel saat ile 10:50`de Maldivler havalimanı`nın bulunduğu Hulhule Adasına varış. Ardından konaklama yapacağımızın tesisin transfer tipine gore deniz ucağı veya surat motoru ile transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.Gun Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gun serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve guneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler Night Fishing(Gece Balık Avı) ekstra gezisine katılabilirler. Tur 17:00`de başlayıp yaklaşık 3 saat kadar surmektedir.Kaldığınız adanın acıklarında ay ışığı altında sizin icin hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.Gun Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gun serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve guneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler Male Shopping ekstra turuna katılabilirler. Sabah 09:00`da kaldığınız otelden Male ye transferden sonra akşam saat 16:00`ya kadar Male`de gezebilir ve okyanusun ortasındaki bu 60.000 kişilik kucuk başkentte yerel insanların yaşantısına tanık olup alışveriş yapabilirsiniz.Adanın en unlu ve en canlı mimarisi buradadır. Sultan Parkı, Ulusal Muzesi, Hukuru Miski (en eski cami), Mulee-aage (1906 yılında Sultan III. Mohamed Shamsuddeen tarafından yaptırılmış saray) ve İslami Kutuphanesi gezilecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.

5.Gun Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gun serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve guneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler Snorkeling Safari ekstra turuna katılabilirler.Maldiv Adaları`nın en buyuk ozelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanustu sualtı guzellikleridir ve dunyanın en guzel dalış noktalarına sahiptir. Sualtı fotoğrafcılarının yoğun ilgi gosterdiği adada değişik sualtı canlılarını bir arada gormenin zevkine scuba diving; veya snorkeling safari; turlarıyla varabilmektesiniz. Geceleme otelimizde.

6.Gun Maldivler

Kahvaltıdan sonra tam gun serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve guneşten yararlanma imkanı. Arzu edenler ekstra Island Hopping turuna katılabilirler. Bu turumuzda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adaları ziyaret ediyoruz. Genellikle tam gun surecek olan bu tura sabah kahvaltısının ardından başlayarak cevre adaları dolaşıp, balıkcı koyunun bulunduğu adalardan birinin ziyaretinden sonra oğle vakti başka bir adada mola veriyoruz. Ardından diğer adaları da dolaşarak otelimize geri donuyoruz.Geceleme otelimizde.

7.Gun Maldivler

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. İstanbul ucuşumuz 23:40`da olması sebebi ile gunu odamızı boşalttıktan sonra tesiste gecirmeye devam edebiliriz. Onemli not. Deniz ucağı ile gidilen bir tesiste kalıyorsanız, oğleden sonra, hava kararmadan, havaalanına transferiniz gercekleşmek zorundadır, surat motoru ile gidilen bir tesiste kalıyorsanız, ucuş saatinizden ortalama 4 saat once tesisten ayrılmanız yeterli olacaktır. Turk Hava yolları`nın TK 731 seferi ile 23:40`da İstanbul`a hareket.

8.Gun Maldivler / Istanbul

Yerel saat ile 05:45`de varış ve turumuzun sonu.